• 98-77-33525087+
  • 989170170118+
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Post Formats

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
امروزه گرفتاری و کاره های روزمره امکان ملاقات خانواده ، اقوام و دوستان را در بازه های زمانی نزدیک تقریبا از ما گرفته و فرصت هایی مانند جشن نامزدی و عروسی یا تولد از مواردی است که باید غنیمت شمرده شود.

برای هرچه زیباتر کردن این جشن ها و مهمانی ها و شادی بیشتر بچه ها بخصوص وسایل سرگرمی و زیبا سازی وجود دارد که استفاده از آن ها خالی از لطف نیست. گروه تجاری و بازرگانی زنگوئی با تجربه چند ساله در واردات وسایل مجاز جشن ها آماده دریافت سفارشات شما می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با توجه به نیاز های روز افزون به محصولات کشاورزی و عدم تامین تمامی این نیاز ها در داخل کشور ، اطلاع ، سفارش و تحویل محصولات کشاورزی بین المللی یک ضرورت مهم برای کشور محسوب می شود.گروه تجاری و بازرگانی زنگوئی به صورت تخصصی مبادرت به سفارش و تحویل انواع حبوبات از کشور های جهان بخصوص آفریقای جنوبی و کانادا برای تامین نیاز مشتریان می کند.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

شرکت های بزرگ خودرو سازی وظیفه تامین بسیاری از قطعات خود را به شرکت ها و تولیدی های کوچک تر واگذار می کنند. این شرکت ها و تولیدی ها با توجه به نیاز خود برای تامین این قطعات اقدام به استعلام قیمت و سعی در پیدا کردن مناسب ترین و با کیفیت ترین کالا دارند. گروه بازرگانی زنگوئی در حال حاظر تامین کننده مواد اولیه تعدادی از این تولیدی ها می باشد که با ارائه مشاوره و و اخذ تخفیفات گمرکی مقدار زیادی از هزینه های تامین این اقلام را کاهش داده و باعث اشتغال تعدادی از هموطنان عزیز نیز شده است.

این گروه بازرگانی آماده ارائه مشاوره و خدمات گمرکی به تمامی شرکت های تولیدی می باشد.


زیر مجموعه ها

عضویت در خبر نامه

برچسب های محبوب

مطالب - مجموعه